Tilsette / tlf /e-post

    • Grete Berntzen – rektor, song, grunnopplæring og kor – mob : 95 98 29 77 E-post Grete  – grete@bremangerkulturskule.no
    • Elisabeth Solbakken – tverrfløyte, song, aspirant, piano og grunnopplæring – mob : 91 65 85 21  E-post Elisabeth elisabeth@bremangerkulturskule.no
    • Fay Løvseth – aspirant, blås og korps – mob: 94 13 82 29 E-post Fay fay@bremangerkulturskule.no
    • Norvall Klungresæter – gitar, bass, band-mob 41 55 29 43 / 91 65 85 47 E post Norvall -norvall@bremangerkulturskule.no
    • Jarle Grotle – piano, trekkspel, gitar og kor – mob 91 73 17 23  E post Jarle jarle@bremangerkulturskule.no
    • Laila Beathe Førde «sangmoves», grunnopplæring, saksofon og song- mob 95 04 68 49 E post Laila lailabeathe@bremangerkulturskule.no
    • Reidun Øvrebotten – visuelle kunstfag og kurs –  jobbtlf. 91 65 85 22   E post Reidun reidun@bremangerkulturskule.no
    • Tore Røys Nesbakk – gitar  -mob 99 04 86 95 E-post Tore tore@bremangerkulturskule.no
    • Monica Frøyen – aspirant og korps – mob 97 77 39 57 E post Monica monica@bremangerkulturskule.no
    • Aud Marit Skarrebo Holmen -visuelle kunstfag mob 91 17 65 31 E post Aud Marit audmarit@bremangerkulturskule.no
    • Einar Nesbakk – gitar og bass – mob 46 80 58 32 E post Einar einar@bremangerkulturskule.no
    • Maurizio Varano – slagverk- mob 41 31 83 90 E post Maurizio maurizio@bremangerkulturskule.no
    • Trond Strand – korps – mob 40 21 69 38 E post Trond trond@bremangerkulturskule.no
    • Espen Skartun – gitar og band – mob 97 77 64 34 – E post Espen espen@bremangerkulturskule.no

Legg att eit svar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logo

Du kommenterer no med WordPress.com-kontoen din. Logg ut / Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer no med Twitter-kontoen din. Logg ut / Endre )

Facebook-foto

Du kommenterer no med Facebook-kontoen din. Logg ut / Endre )

Google+ photo

Du kommenterer no med Google+-kontoen din. Logg ut / Endre )

Koplar til %s